Aca Lukas postaje deda
17. 10. 2017. u 12:22
Folker Aleksadar Vuksanović postaće deda sledeće godine
Foto: Milena Anđela
PEVAČ Aleksadar Vuksanović(49), poznatiji kao Aca Lukas, sledeće godine postaće deda. Naime, Miljana, Lukasova najstarija ćerka iz prvog braka, u drugom je stanju, a pevač je srećnu vest saznao dok je bio na koncertu u inostranstvu, prenose beogradski mediji.
Miljana je prvo o trudnoći obavestila majku Svetlanu, a posle nekoliko sati pozvala je i oca, koji je vest dočekao sa nevericom.
PROČITAJTE JOŠ:Aca Lukas: Ako Sonja pred kamerama dokaže da sam je jednom pipnuo, idem na doživotnu robiju (VIDEO)
Podsetimo, folker pored ćerke Miljane iz prvog braka ima i dva sina, Lazara i Andreja, dok iz braka sa Sonjom Vuksanović ima ćerkicu Viktoriju.
Moljac
18.10.2017. 12:17
Da podsetimo da je dotični pretukao vašeg kolegu nedavno i da biste vi kao kolege mogli da ga izbojkotujete malo
Komentari (1)