NA DRESU BROJ JEDAN: Zoran Radojičić dobio poklon delegacije KSS
GRADONAČELNIK Beograda Zoran Radojičić ugostio je delegaciju Košarkaškog saveza Srbije, sa čijim se rukovodiocima dogovarao o organizaciji kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Beogradu.
Arhiva
Osim zbog časti koja je ukazana gradu koji vodi, Radojičić je i lično imao razloga za zadovoljstvo - dobio je jedinstven poklon iz ruku legende srpske košarke.
Predsednik KSS Predrag Danilović gradonačelniku je uručio košarkaški dres sa Radojičićevim imenom i brojem jedan. U nadi da će se i srpska reprezentacija popeti na postolje sa brojem jedan, najpre u Beogradu, a onda i u Tokiju.
Preporučujemo
MAŠNA SA ZMIJANjA: Arno Gujon dobio poseban dar iz Republike Srpske
15. 03. 2021. u 14:44
POVRATAK PAŠIĆA: Nikola Selaković u kabinetu ima portret svog imenjaka i prethodnika
12. 03. 2021. u 11:44
MIRIS PROLEĆA: Ministarku Dariju u kabinetu čekalo prijatno iznenađenje
11. 03. 2021. u 14:29 >> 14:30
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)