POMERENI PLANOVI: Siniša Mali će trčati u Londonu dogodine
ŽELjU da objedini sva četiri maratona - Atinu, Berlin, London i Njujork, ministar finansija Siniša Mali neće ostvariti ove godine.
Siniša Mali
Iako je startni broj za prestonicu Velike Britanije već kaparisao, sve će morati da sačeka sledeću godinu, jer je trka zbog epidemije virusa korona - otkazana.
Tako da u trkačkoj karijeri šefa resora finansija, zasad, ostaju upisani Atina i Berlin, a pripreme za preostala dva maratona nastavlja trenirajući po stazama Srbije, nadajući se da će tokom 2021. godine upisati rezultate sa ova dva takmičenja.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)