"NOVOSTI" SAZNAJU: Šešelj dobio trećeg unuka, a evo koje ime je Aleksandar dao sinu

Novosti online

20. 03. 2026. u 17:00

PREDSEDNIK Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj dobio je još jednog unuka.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Шешељ добио трећег унука, а ево које име је Александар дао сину

Foto: V. Danilov

Ovu informaciju Šešelj je obelodanio u programu uživo na Informer televiziji.

- Moram prvo da saopštim jednu vest koja su mi saopštili pre nekoliko minuta. Dobio sam još jednog unuka. To je sin mog sina Aleksandra i njegove supruge Aleksandre. Moj sin Aleksandar do sad je imao dvoje dece, sina Vasilija i ćerku Ljubicu - otkrio je Šešelj.

Kako saznaju "Novosti", Aleksandar je trećem detetu dao ime Dimitrije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.

26. 03. 2026. u 12:34

Komentari (0)

STIŽE JOŠ JEDAN FINAC U PARTIZAN? Nakon Murinena crno-beli dovode još jednog reprezentativca zemlje hiljadu jezera