BLOKADERI NASRNULI NA POLICIJU ISPRED SUDA: Oglasio se MUP o događajima u Novom Pazaru
POLICIJSKI službenici PU Novi Pazar potisnuli su bez upotrebe sredstava prinude okupljene građane kod sporednog ulaza u zgradu Osnovnog suda u Novom Pazaru kada je, u jednom trenutku, došlo do guranja okupljenih sa policijom, koja je angažovana sa zadatkom da omogući zaposlenima da uđu u sud, navodi se u saopštenju MUP-a.
Foto: Lj.P.
Ranije jutros, oko 6.10 sati, ispred zgrade Osnovnog suda okupljeni su seli na stepenište, kako bi sprečili zaposlene da uđu u zgradu.
Policija preduzima sve mere i radnje iz svoje nadležnosti u cilju obezbeđivanja nesmetanog funkcionisanja i rada institucija. Blokada suda i dalje traje - ističe se u saopštenju.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)