Kako blokaderi tiho i podmuklo razbijaju državu

В.Н.

21. 06. 2025. u 08:42

Prvo su pre dva dana u Pazaru rekli da su srbi genocidni, sto je videla cela Srbija, a sada se prica nastavlja. Glavni promoter (kojeg prate svi lideri opozicije i blokadera iz Beogarada) pod nazivom Pazarjesvijet, uvredio je sve proterane srbe, sve izbegle krajisnike, srbe iz BiH, sa KiM, podrugljivim tvitom da treba slike nesrećnog srpskog naroda na traktorima staviti u sva pozorista da se narod smeje, ogorčen sto je jedan srbin koji se ne stidi svog srpstva dosao na celo Narodnog pozorista. Ali tu nije kraj.

Како блокадери тихо и подмукло разбијају државу

Foto Novosti

Promoteri lažne brige za Palestinu, prema kojoj naša država vodi vrlo fer, izbalansiranu politiku, u izuzetno teškim međunarodnim odnosima u svetu, sada u SKC sutra prave skup protiv naše države, sa tobožnjom brigom za Palestinu.

A sve ovo ima jednu dublju pricu kojom blokaderi nanose ogromnu štetu državi, a to je priča kojom se unosi nemir i zla krv između Bošnjaka i Srba u našoj državi, koja treba da kulminira 11.jula na dan zločina u Srebrenici. Cilj je proglasiti Srbiju za zločinačku, sa “izuzetkom” blokadnih Srba, koji su podobni, “mladi i neukaljani”. Opasna, jako opasna blokaderska tema, koja nažalost nanosi ogromnu štetu svim poštenim i odanim građanima naše zemlje bez obzira na veru i naciju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!