"PODRŽAO SAM STUDENTSKE ZAHTEVE A ONDA SMO SE RAZIŠLI Profesor Savić: Nisam za ulicu i umešale su se političke partije
PROFESOR Ljubodrag Savić sa Ekonomskog fakulteta istakao je da se na ulici ništa ne može rešiti.
Foto: Printskrin/Detektor laži
"Moja podrška što se tiče ciljeva je u početku bila apsolutna ali od te tačke smo počeli da se razlikujemo. Ja nikad nisam smatrao da ulicom mogu da se rašavaju stvari jer ulicu ne može da kontroliše niko, ulica je jedan haos u kojem može svašta da se desi, i to se nažalost i desilo! Većina mladih se tu ponašalo onako kako treba, mladi ljudi treba da budu - revolucionarni, ali su se onda umešale političke partije, videli su ovo kao zgodnu priliku da ostvare neke svoje ciljeve!"
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)