PROFESOR KOPRIVICA: Plenumi su nelegalni, uzurpirali su fakultete koji pripadaju svim studentima a ne samo blokaderima (VIDEO)
PROFESOR Fakulteta političkih nauka Časlav Koprivica kaže da je protiv plenuma, jer su, prema njegovim rečima, nelegalni.
Foto: Printskrin
- Zato, ne treba dopustiti da jedna grupa studenata, koja je sebi dala za pravo da zauzme fakultete i blokira nastavu, da se taj fakultet posmatra kao da je samo njihov! Dakle, ja mislim da fakulteti pripadaju svim studentima, pripadaju akademskoj zajednici, profesorima i mislim da ta vrsta uzurpiranja nije u redu! Kod studenata u blokadi i njihovih podržavaoca, postoji jedna tendencija da ko nije za to da se ovi protesti obavljaju na način za koji oni misle da treba, odmah postajete "botovi vlasti" ili "korisni idioti vlasti" - rekao je profesor.
Preporučujemo
HRONOLOGIJA NASILjA: Blokaderi i opozicija mesecima terorišu građane Srbije (VIDEO)
27. 03. 2025. u 08:00
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (19)