"GAVRILO JE USPEO! POBEDIO JE GAVRILO!" Povređena poslanica Sonja Ilić opisala pakao kroz koji je prošla zbog opozicije - Šok, strah, bol...
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić prisustvuje skupu "Žene, snaga Srbije" u Sava centru. Nakon predsednice Narodne skupštine Ane Brnabić na skupu se obratila i trudna poslanica Sonja Ilić sa Kosova i Metohije, koju je opozicija pokušala da ubije u skupštini.
Foto printskrin TV Pink
Sonja Ilić Odalović izjavila je da veruje da je većina prisutnih čula za nju u prethodnim danima.
- To se dogodilo na način na koji nisam mogla da biram i koji nijednoj od vas ne bih poželela. Suprug i ja smo se dugi niz godina borili da zatrudnim i nakon mnogo, mnogo muka uspeli smo sada putem vantelesne oplodnje. Sve je bilo odlično do 4. marta, kada odlazim na skupštinsko zasedanje sa najboljom namerom i iskrenom željom da, pre svega, izglasamo izmene i dopune Zakona o visokom obrazovanje i time vratimo decu na fakultete i škole, a onda moje kolege i ja doživljavamo huliganski pir usred našeg najvišeg doma. Šok, strah, bol, nesvestica... Saznanje da možda moja beba neće izdržati... Užas! - rekla je Sonja.
Kaže da je tada počela borba.
- Bogu hvala, uspeli smo! Gavrilo je uspeo! Pobedio je Gavrilo! Pobediće Srbija! - kazala je ona.
Foto Novosti
Kaže da na Kosovu i Metohiji naše majke rađaju heroje i heroine.
- Možda je do vode. Vaspitavaju nas da nema predaje ma koliko teško bilo, a na bombe i suzavce smo već naviklli. Ali, Gavrila i mene su prevarili i iznenadili. Nismo se nadali tome usred Beograda. Doneli smo odluku da nema predaje, a odustaćemo nikada - istakla je Sonja.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (10)