OPOZICIJA BI DA KOLJE ISPRED SKUPŠTINE GRADA Divljaci predvođeni Borkom Stefanovićem napali obezbeđenje i novinare!
ISPRED Skupštine Grada Beograda danas je izbila je krvava tuča kada je Đilasova opozicija predovođena Borkom Stefanovićem brutalno napala napala suzavcem, pesnicama, farbom i noževima pripadnike obezbeđenja Skupštine grada Beograda!
Foto: Printksrin
Iako su prvobitno tvrdili da brane "slobodu" i "demokratiju", na delu je bio potpuni kolaps tih vrednosti.
Đilasovci su tukli sve što su stigli. Novinarku Informera Branku Lazić pretuklo je Đilasovo obezbeđenje.
Slomljen mikrofon, sevele pesnice, a onda prava divljaština - novinarka Branka Lazić je polivena crvenom farbom. Nasilje opozicije eskaliralo je do fizičkih sukoba, dok su obezbeđenje i novinari pokušavali da se odbrane od napada.
Ekstremisti sa noževima, elektrošokovima i dimnim bombama pokušavaju da izazovu potpuni haos.
Pripadnici žandarmerije stigli su na lice mesta.
Podsetimo, opozicija je pre dva dana u Skupštinu Srbije divljala po scenariju Aljbina Kurtija. Palili su baklje, bacali suzavac i šok bombe. Time su pokušali ubistvo trudne poslanicu Sonju Ilić u osmom mesecu trudnoće i njenu još nerođenu bebu Gavrila. Takođe, pokušali su ubistvo i poslanice Jasmina Obradović koja je zbog njihovog divljačkog ponašanja dobila moždani udar i koja je životno ugrožena.
Danas je opozicija nastavila da sprovodi svoj krvavi plan i planirali su da kolju u Skupštini grada Beograda. Oni su pokušali na sednicu da unesu noževe i elektrošokove koji služe za ubistvo.
Zbog svega onoga što se dešava važno je da državni nadležni organi utvrde ko su počinioci ovog divljaštva, nasilja te da se sprovede pravda jer svako mora da odgovara za pokušaj ubistva i nasilništvo.
Posle ovakvih cena, klistarno je jasno da opozicija na čelu sa Draganom Đilasom, Savom Manojlovićem, Zdravkom Ponošem, Radomirom Lazovićem, Borkom Stevanovićem, Marinikom Tepić želi nasilno da preuzme vlast u Srbiji.
ODLUKA KOJA MOŽE DA PROMENI SVE: Rusija razmatra Trampovu ponudu
RUSKO ministarstvo spoljnih poslova, zajedno sa svojim saveznicima i partnerima, razmatra predlog američkog predsednika Donalda Trampa za pridruživanje Odboru za mir, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
09. 02. 2026. u 11:26
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)