VUČIĆ O RUŠENJU DRŽAVE: Tramp je je lično spomenuo Srbiju kao mesto gde su hteli promenu vlasti
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić gostujući u emisiji "Epilog" na Insajder televiziji podsetio je da je Tramp spomenuo Srbiju kao mesto gde su hteli da promene vlast.
Foto: Profimedia
Podseća da je američki predsednik Donald Tramp lično spomenuo Srbiju kao mesto gde su hteli promenu vlasti.
Objašnjava i da je USAID opremio i sudove i da je pristojno zahvaliti se kada je tako nešto u pitanju.
Preporučujemo
"PRETHODNA VLAST NIJE URADILA NIJEDAN KILOMETAR NOVE PRUGE" Vučić o putevima u Srbiji
20. 02. 2025. u 21:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (26)