BORIS TADIĆ SE JAVIO IZ SVEMIRA: Opet hoće da bude vođa opozicije u Srbiji
BORIS Tadić, bivši predsednik Srbije i lider vanparlamentarne Socijaldemokratske stranke, oglasio se na mreži Iks nakon propalog protesta u Beogradu i ponudio se da bude novi vođa opozicije.
Foto: EPA
Podsetimo, Tadić je nedavno postao jedan od direktora kompanije USPACE koja se bavi svemirskom tehnologijom.
Foto: Printskrin
Preporučujemo
VELIKA ŠEŠELjEVA NAJAVA DIGLA STRAŠNU PRAŠINU: "Hoću li imati pravog protivnika?"
30. 03. 2026. u 16:03
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)