MINISTAR MALI: Investicioni rejting je uspeh svih nas, a efekti će se tek videti u narednim mesecima
MINISTAR finansija u vladi Srbije, Siniša Mali, sa saradnicama proslavio je dobijanje investicionog rejtinga.
Foto printskrin Instagram/mali_sinisa
Zadovoljstvo i sreća, čak i euforija, zbog dobijanja investicionog rejtinga, ne jenjavaju ni posle tri dana, od kada smo dobili sjajne vesti za našu državu, privredu i građane. Uspeh koji smo postigli je ogroman i njegovi efekti će se u potpunosti videti u danima i mesecima pred nama.
Naš uspeh je i zaslužen, jer su iza nas godine teških reformi, fiskalne konsolidacije, ali i globalnih izazova, previranja, svetske ekonomske krize. U takvim okolnostima, uspeli smo da napravimo uspešnu, rastuću ekonomiju, čija je kruna dobijanje investicionog rejtinga. I to je zajednički uspeh svih nas.
Ponosan sam na našu Srbiju, na našu ekonomiju, na moj tim u @ministarstvo_finansija koji godinama vredno radi u interesu naše zemlje i svih njenih građana.
Zato sam želeo da se zahvalim svim zaposlenima u ministarstvu, jer su svi oni, svako u svom sektoru, doprineli ekonomskim uspesima naše zemlje, i na kraju krajeva, dobijanju investicionog rejtinga.
Na kraju radnog dana, proslavili smo zajedno, još jednu ekonomsku pobedu Srbije i njen prelazak u „prvu ligu“. A sada idemo dalje u nove pobede, jer Srbija pobeđuje!
Preporučujemo
KAKO JE "MEČKA" SA KOSOVA DOŠLA NA EVROPSKI PRAG: Trampov plan za preuzimanje Grenlanda uznemirio vrhušku EU
09. 01. 2026. u 11:47 >> 13:29
REMONT I GRAĐANSKE INICIJATIVE: Politički uticaj bez mandata i bez odgovornornosti
09. 01. 2026. u 13:28
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)