NOVE LAŽNE ANKETE ĐILASA: Hoće li se ikada izviniti građanima? (VIDEO)
LIDER SSP-a Dragan Đilas saopštio je nove rezultate njegovih istraživanja po kojem SNS i SPS imaju 46-47 %, dok sve druge opozicione strnake imaju 43-44%.
Foto: Printskrin
Ne treba zaboraviti prethodna Đilasova lažna istraživanja, a u jednom od njih je tvrdio da će Zdravko Ponoš imati 1.400.000 glasova u prvom krugu predsedničkih izbora protiv Aleksandra Vučića.
Ponoš nije dobio ni polovinu glasova koje mu je Đilas prepisao, a Vučić je pobedio u prvom krugu i zabeležio najbolji rezultat od osamostaljenja Srbije.
Đilas je u svojim nameštenim anketama dobijao i 110 posto, od mogućih 100.
Hoće li se Dragan Đilas ikada izviniti građanima koje obmanjuje?
Preporučujemo
ANTE PRKAČIN HVALI SRPSKOG PREDSEDNIKA: Vučić maestralno vodi spoljnu politiku Srbije
02. 07. 2026. u 20:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (22)