"SA DRAGIM KOLEGAMA IZ REPUBLIKE SRPSKE" Mali: Drago mi je što su i sami mogli da se uvere u to koliko se Beograd promenio (FOTO)

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

08. 06. 2024. u 15:45

MINISTAR finansija Republike Srbije, Siniša Mali, sastao se sa kolegama iz Republke Srpske što je i podelio na svom zvaničnom Instagram nalogu.

СА ДРАГИМ КОЛЕГАМА ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ Мали: Драго ми је што су и сами могли да се увере у то колико се Београд променио (ФОТО)

Foto: Instagram printskrin/mali_sinisa

- Sa dragim kolegama iz Republike Srpske, Zorom i Srđanom, prošetao sam novim “selfie” mostom na @belgradewaterfront, a popeli smo se i na 40. sprat kule #Beograd odakle se pruža pogled na ceo grad. Drago mi je što su i sami mogli da se uvere u to koliko se Beograd promenio i koliko svakog dana napredujemo. Razmenjujemo iskustva i radimo zajedno za dobrobot celog našeg naroda. Živela Srbija! Živela Srpska! - poručio je Mali.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?