OGLASIO SE CESID: Obrađeno 100 odsto uzorka - lista "Beograd sutra" osvojila 64 mandata
PREMA procenama Cesida i Ipsosa, na osnovu 100 odsto obrađenog uzorka u Beogradu, najviše mandata, 64, osvojila je lista "Beograd sutra" za koju je glasalo 52,9 odsto birača.
Foto: Tanjug
Sledi lista "Kreni-promeni" koja je osvojila 21 mandat i 17,4 odsto glasova birača, dok je treće mesto zauzela lista "Biramo Beograd" sa 12,2 odsto glasova birača i 14 mandata.
Na četvrtom mestu je lista "Mi snaga naroda" sa devet mandata i 8,1 odsto glasova, a Ruska stranka 1,2 odsto glasova i dva mandata.
BONUS VIDEO: ISTORIJSKA POBEDA: Koalicija „Aleksandar Vučić - Nova Crnja sutra“ slavi uz vatromet
Preporučujemo
STEVANDIĆ ČESTITAO VUČIĆEVOJ LISTI: Trijumf državotvorne ideje na lokalnim izborima
03. 06. 2024. u 07:56
VUČIĆ OTKRIO ŠTA SLEDI: Moramo da čuvamo našu zemlju, mir i slobodu
02. 06. 2024. u 22:00
VUČIĆ O NAPADIMA NA KOL CENTRE: Imamo ih na hiljade, mi se ozbiljno spremamo za izbore
02. 06. 2024. u 21:57
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)