PETKOVIĆ ODGOVORIO RODEU: Pokušavate da prikrijete svako odsustvo demokratije Kurtijevog režima

DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Vlade Srbije, Petar Petković, odgovorio je na "žaljenje" nemačkog ambasadora na KiM Jorna Rode što Srpska lista ne učestvuje u smeni gradonačelnika na severu Kosmeta.

ПЕТКОВИЋ ОДГОВОРИО РОДЕУ: Покушавате да прикријете свако одсуство демократије Куртијевог режима

foto Kancelarija za KiM

Gospodine Rode, da li ste videli nemoguće uslove za referendum koji su stavljeni pred Srbe ili Vas to ne interesuje? Jedino je za žaljenje to što Vašim napadom na SL pokušavate da prikrijete svako odustvo demokratije i fer izbornih uslova na KiM! Nikada niste govorili o Kurtijevom pritisku na Srbe, podržali ste lažne gradonačelnike na severu i očigledno je da takvim Vašim stavom ih i sada podržavate. Gde ste to videli da se vodi opština sa 3,5 odsto glasova, sigurno u Nemačkoj niste videli!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem