OGLASIO SE BILČIK: Evropski parlament usvojio rezoluciju o dijalogu Beograda i Prištine
EVROPSKI parlament usvojio je rezoluciju o najnovijim dešavanjima u dijalogu Srbije i takozvanog Kosova, napisao je na društvenim mrežama izvestilac EP za Srbiju Vladimir Bilčik.
Foto: Arhiva Novosti
Bilčik je i naveo da je potrebna potpuna istraga napada na Banjsku i isporučivanje pravde, prenosi Kosovo onlajn.
"Evropski parlament usvojio je rezoluciju o najnovijim dešavanjima u dijalogu Srbije i (tzv.) Kosova. Potrebna nam je potpuna istraga napada na Banjsku i isporuka pravde. Beograd i Priština takođe moraju da se vrate mirnom i konstruktivnom dijalogu uz posredovanje EU", naveo je Bilčik.
Preporučujemo
PETKOVIĆ PORUČUJE: Kurti svakodnevno zadaje fatalne udarce procesu normalizacije
18. 10. 2023. u 11:03
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)