NA POKLON OD PRIJATELJA - TENK: U kancelariji Gorana Vesića jedna zanimljiva maketa
KANCELARIJU zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića, koja ja inače "nakrcana" raznim antikvitetima, knjigama i suvenirima, odnedavno krasi i jedna maketa.
Foto Tanjug
Na poklon od prijatelja dobio je mali tenk T55A. U pitanju je maketa tenka koji se nalazi ispred stadiona Crvene zvezde i simbolizuje snagu fudbalskog kluba i navijača.
Napravljena je u razmeri jedan prema 35 i sastavljena od 127 delova. Vesić je čak i dao ideju upravi kluba da se tenk nađe među suvenirima za prodaju.
Foto Privatna arhiva
Preporučujemo
ČESTITKA OD ASA: Aleksandar Čotrić dobio rođendansku poruku od legendarnog fudbalera
05. 01. 2022. u 14:44
PREDAH UZ DOBIJA: Zoran Radojičić slobodno vreme rado provodi sa svojim ljubimcem
04. 01. 2022. u 12:00
PROVERAVA KOTE: Dušan Mihajlović na Povlenu kontroliše znakove i putokaze
03. 01. 2022. u 14:44
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)