ŠPIJUNKA - KOSTA DRAG GOST: Goran Vesić ugostio dečaka koji prati svaki njehov TV nastup

В.Н.

11. 09. 2021. u 15:15

ZAMENIK gradonačelnika Beograda Goran Vesić imao je u petak, na radnom mestu, nesvakidašnjeg gosta - dečaka Kostu.

ШПИЈУНКА - КОСТА ДРАГ ГОСТ: Горан Весић угостио дечака који прати сваки њехов ТВ наступ

Foto: Printscreen

Njegov otac kontaktirao je sa Vesićem preko "Instagrama" i rekao da Kosta prati svaki nastup na televiziji zamenika gradonačelnika.

Vesić ga je počastio specijalitetom Starog dvora, kraljevskim palačinkama, a mališan je na poklon dobio i srpsku zastavu, koju je želeo da ima.

Zamenik gradonačelnika objavio je na svojim profilima na društvenim mrežama fotografije druženja sa Kostom, za kojeg je rekao da je i njemu i njegovim kolegama ulepšao dan.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)