KRIVIČNA PRIJAVA NOVOSAĐANINU: U kući i kolima nađeno 123 kilograma duvana
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u saradnji sa Poreskom policijom, zaplenili su 123,6 kilograma nelegalnog duvana.
Foto: MUP
Rezani duvan, za koji se sumnja da je bio namenjen nelegalnoj prodaji, kako navode u novosadskoj policiji, pronađen je u kući i automobilu četrdesetšestogodišnjeg Novosađanina.
Protiv njega će biti podneta krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Preporučujemo
PRETIO DA ĆE DA ZAPALI STAN? Novosađanin U.M. (47) osumnjičen za nasilje u porodici
11. 02. 2021. u 16:59
POVREĐENE TRI ŽENE I DETE: Težak udes u Jajincima, zakucala se tri vozila
30. 05. 2026. u 21:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)