SLAVIŠA REKAO MAJCI DA IDE DA PROŠETA, PA NESTAO: Pronađeno telo Slaviše Đokića

TELO Slaviše Đokića (42) iz sela Gaja kod Obrenovca pronađeno je u Boljevcima na Savi.

СЛАВИША РЕКАО МАЈЦИ ДА ИДЕ ДА ПРОШЕТА, ПА НЕСТАО: Пронађено тело Славише Ђокића

Foto: Privatna arhiva

Informaciju je potvrdio njegov brat Ljubiša.

- Prepoznao sam ga po garderobi i po opisu. Sahranjen je, prisustvovao je sveštenik... Nikakvu poruku nije ostavio - kazao je za "Telegraf" dodajući da ne zna da kako se desilo utapanje.

Slaviša je nestao dan ranije, 27. avgusta. Kako su u ponedeljak 31. kazali bratu Ljubiši, telo je pronađeno već sutradan.

-  On je 27. izašao, 28. je nađen. U 18.20 bilo je vreme smrti. Mene je policija zvala u ponedeljak. Tad sam išao na prepoznavanje - naveo je šta se desilo od prethodnog razogvora.

Tada nam je rekao i da je njegov brat izašao bez dokumenata, te da se javio majci. Kazao joj je da ide da prošeta.

- On je psihički bolesnik, ali je miran, stabilan, pod terapijom. Sa sobom ništa nije poneo, ni zdravstvenu knjižicu niti ličnu kartu, telefon ne koristi - kazao nam je tada navodeći šta je u trenutku nestanka pokojni Slaviša imao na sebi i kako bi ga ljudi mogli prepoznati.

(Telegraf.rs)

Zapratite „Novosti sport“ na Fejsbuku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

DNEVNO ZARAĐUJE 300.000: Evo čime se bavi Mirko Šijan