U KBC "DRAGIŠA MIŠOVIĆ" OD KORONE SE LEČI 35 MALIŠANA: Načelnica klinike upozorila da virus napada decu svih uzrasta
NAČELNICA Dečije klinike u KBC "Dragiša Mišović" Olivera Ostojić izjavila je danas da je u toj ustanovi, zbog korona virusa, trenutno na lečenju 35 dece različitih uzrasta.
Foto: Printskrin
Ostojićeva je za medije rekla da više nema uzrasta koji je "striktno najugroženiji".
- Na lečenju su (bebe) od desetak do 15 dana pa (mladi) do 18 godina, nemamo više striktno uzrast koji nam je najugroženiji - rekla je ona i dodala da u bolnici "nema vakcinisane dece".
Mediji su preneli da je do sredine septembra vakcinisano oko 5.000 dece koja imaju između 12 i 17 godina.
(RTS)
BONUS VIDEO:
DOKTOROVA KULA: Ovde je započela srpska psihijatrija u doba Kneza Miloša
Preporučujemo
DOKTOR LAĐEVIĆ: Vakcinisani prelaze ulicu na zeleno, nevakcinisani pretrčavaju na crveno
04. 10. 2021. u 13:35
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)