HAOS U SAOBRAĆAJU, VELIKE GUŽVE NA AUTO-PUTU: Ka Nišu vozila mile, ka Bubanj Potoku popuni zastoj

Новости онлине

29. 05. 2021. u 13:26

VELIKE gužve u saobraćaju danas su na auto-putu kod Bubanj Potoka, kako u smeru ka Nišu, tako i ka samom Bubanj Potoku.

ХАОС У САОБРАЋАЈУ, ВЕЛИКЕ ГУЖВЕ НА АУТО-ПУТУ: Ка Нишу возила миле, ка Бубањ Потоку попуни застој

Foto: Novosti

Na deonici u smeru ka Nišu vozila se, zbog radova na putu, iz leve preusmeravaju u desnu traku. Kolone su duge, a vozila jedva da se kreću.

Potpuni zastoj i kilometarske kolone formirale su se od Žarkova do Orlovače, kao i od Resnika ka Bubanj Potoku.

Iako je vikend i još nije vreme popodnevnog špica, čini se da je do formiranja velikih gužvi došlo zbog radova, ali i velikog broja teretnih vozila koja saobraćaju obilaznicom oko Beograda.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)