DRAMA U LjUTICE BOGDANA: Autobus udario u Cecinu kuću

S. Sretenović

11. 01. 2017. u 10:04

ДРАМА У ЉУТИЦЕ БОГДАНА: Аутобус ударио у Цецину кућу

Foto N. Fifić

Saobraćajna nesreća sinoć na uglu ulica Ljutice Bogdana i Sokobanjske: Povređeni vozač na liniji 42 i jedini putnik u vozilu koje je udarilo u ogradu kuće Svetlane Ražnatović

AUTOBUS na liniji 42 udario je sinoć oko 23 časa u kuću pevačice Svetlane Ražnatović na uglu Ljutice Bogdana i Sokobanjske. Tom prilikom lakše su povređeni vozač i jedini putnik autobusa. Incident se dogodio kada je autobus, najverovatnije zbog loših vremenskih uslova, izgubio kontrolu i udario u ogradu kuće. Od siline udarca odvaljena je i bandera.

Vozilo privatnog prevoznika kretalo se iz pravca Banjice ka gradu. Od siline udarca, na kući Svetlane Cece Ražnatović oštećen je klima uređaj. "Nastradala" je i bandera koja se nalazi tik uz kuću. Srećom, prilikom njenog pada nije bilo niokoga u blizini.

- Sve se desilo jako brzo, samo se čuo jak udarac - kaže jedan od očevidaca incidenta. - Izleteli smo napolje i videli da je autobus bukvalno iščupao drvo i banderu. Odmah smo pozvali Hitnu pomoć koje je brzo stigla.

Kako "Novosti" nezvanično saznaju, u domu Ražnatovića svi su bili uznemireni i izašli su da pomognu povređenima. U Hitnoj pomoći su potvrdili da su poziv dobili oko 23.10, a da su dve osobe prevežene na Urgentni centar. Policija je uviđaj završila oko ponoći, a svi detalji nezgode biće poznati nakon istrage.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (24)

Kozara

11.01.2017. 10:49

Žuta štampa...koga to zanima, narod se bori da preživi,a vi pišete o kući neke "pevaljke"...

Pero Peric

11.01.2017. 11:22

Oo ## Sva sreca sto ne zivi tu neki političar stampa bi pisala ,,atentat " na itd. ne da bi pisalo drama vec pikusaj ubistva ili da je neka ambasada onda bi bila vest da su teroristi vrbivalu vozača.

milan

11.01.2017. 11:28

Monogo je strasno to sto je njoj ostecena klima,zamislite dal ce moci drugu da promeni. Jadan vozac koji mozda radi za ko zna koju platu,a jutros cujem bas u 42 da je poceo skoro da radi.Jos mu se i to desilo,tesko Budzetu Srbije nece imati para za tu banderu. Sneg i poledica,zasto neko nije ulicu obezbedio? Sva mi je muka sto je udario u kucu,koju kucu udario je u zidove,ogradu kako god hocete,,,svasta Jadanvozac i putnici koji suu stres preziveli, a na Boziju srecu niko nije nastradao.

jovandeka

11.01.2017. 11:57

Tako nam i treba.Ljudi se smrzavaju,zato što nemaju da plate struju.U poslednmja dva dana5 slučajeva smrzavanja ljudi u Srbiji.Jad i zlo za jednu državu.O tome se niko ne brine i to nikoga ne tangira.Gdje ministar socijlnog staranja Vulin.Nema da sa rešenjem,kako pomoći ljudima u ovoj pošasti.Premijer razmišlja da li da diplomatski statur Rusima u Centru u Nišu,a nemamo saonica da dodjemo do odsečenih sela.Umjesto da Centar bude baza brze pomoći,ono stoji i čeka.Šta da nam dodje još jači mraz.

kataklinger

11.01.2017. 12:44

morace da odrzi jedan novogodisnji koncert da nadoknadi stetu. jadna srbska majka, ona sve dala za Srbiju, a vozaci gsp je teroriziraju. drajvera u aps, proveriti da li je povezan sa islamskom drzavom. ministre reaguj, a ako je potrebno pozvati i Velju I. da pomogne u istrazi. ocekujem saopstenje vlade i hitan povratak premijera Sibira u domovinu.

Goxi

11.01.2017. 12:50

Ako se dobro vidi na slici, autobus nije udario u kucu doticne vec u drvo i stub pored kuce. Hvala.................

St

11.01.2017. 13:29

Nije udario u kucu, vec nize u zid parkinga. Na snimku se vidi da je isao brze nego sto bi smelo, vozac je pred krivinu poceo da koci i izgubio kontrolu klasika. Tu niz LJB se inace juri, nema ko da objasni vozacima da tu vecinom idu stariji ljudi (bolnice). Druga stvar, privatnici do kraja izrabljuju vozace. Voze bolesni i duze nego sto bi smeli. Na liniji 26 skoro je vozio covek koji je imao mozdani udar, jedva pogodio dusanovacki most...

kataklinger

11.01.2017. 14:09

zvao si me mala Liki, a ja tebe samo Miki, brojali smo poljubce 100, 100, Miki to.... tras, dum, zbrang, ...crce klima.