SRELI SU SE U SINSINATIJU: Francuz i Amerikanac su odigrali veliki broj gemova u Ohaju

Marko Milosavljević

20. 10. 2025. u 12:32

DžENSON Bruksbi i Aleksandre Miler će se sastati u prvom kolu Bazela.

СРЕЛИ СУ СЕ У СИНСИНАТИЈУ: Француз и Американац су одиграли велики број гемова у Охају

Foto: EPA-EFE/RAY ACEVEDO

Ovi rivali su se sastali pre dva meseca u Sinsinatiju i Amerikanac je tada slavio nakon tri odigrana seta.

Ovojio je prvi set, ali je Francuz uspeo da poravna rezultat na 1:1, ipak, Bruksbi je u trećem bio maestralan, konačan rezultat meča glasio je 2:1 (7:6,5:7,6:1).

Dženson je poslednji put igrao u Šangaju, ali nije se dobro proveo, već u drugom kolu poražen je od Talona Grikspora.

Miler je u Stokholmu izgubio meč prvgoh kola od srpskog tenisera Momira Kecmanovića.

Verujemo da će granica gemova u ovom duelu biti prebačena.

NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,83)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Sve zbog veselja i 500 evra: Era Ojdanić mrtvu suprugu držao u hladnjači dva dana - To je dokaz koliki sam profesionalac