BRITANAC SLAVIO UZ DOSTA PROBLEMA: Amerikanac je najopasniji na travi

Marko Milosavljević

20. 06. 2025. u 08:30

DREJPER i Nakašima će odmeriti snage u četvrtfinalu Kvinsa.

БРИТАНАЦ СЛАВИО УЗ ДОСТА ПРОБЛЕМА: Американац је најопаснији на трави

FOTO: AP/Tanjug

Britanac voli da igra pred svojim navijačima, svestan je da je u dobrom ritmu i želi u što boljem izdanju da dočeka Vimbldon.

Na najprestižnijem grend slemu će biti među prvim nosiocima, te će sa najboljim teniserima igrati tek u završnici turnira.

Na startu Kvinsa je eliminisao Džensona Bruksbija, a zatim je bio bolji i od Alekseja Popirina. Protiv Australijanca je imao dosta problema, ali je bio najbolji kada je to bilo najpotrebnije.

Njegov današnji protivnik je dokazao dosta puta da je trava podloga na kojoj je ubedljivo najopasniji.

Verujemo da će granica poena biti prebačena. 

NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,58)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena