"PANTERI" JURE MAJSTORICU: Vašingtonov kvalitet došao do izražaja!
FMP će u drugoj utakmici finala ABA lige ugostiti Partizan.
FOTO: Ata images
"Panteri" su imali kontrolu nad prvom utakmicom, vodili su sve do poslednje deonice, međutim, u završnici su se raspali.
Partizan igra u najslabijem mogućem sastavu, ali je kvalitet Dvejna Vašingtina došao do izražaja.
Amerikanac je sa 40 postignutih poena bio najefikasniji na terenu, pratio ga je Aleksej Pokuševski sa 18.
U poraženom taboru istakao se Filip Barna sa 16 pogodaka, Džošua Skot je ubacio 15, dok je Nikola Gašić dodao 14.
Verujemo da će FMP večeras uspeti da sruši crno-bele.
NAŠ TIP: 1 (kvota 3,20)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
ALIMPIJEVIĆ NAPRAVIO ČUDO OD PROSEČNE EKIPE: Fener odmorniji ulazi u finale
17. 06. 2025. u 09:40
OD DREJPERA SE MNOGO OČEKUJE: Bruksbi bi mogao da pruži otpor!
17. 06. 2025. u 08:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
BOSNA U ŠOKU: Selektor Velsa se za borbu za Mundijal spremao gledajući film i o Ratku Mladiću
Najnovije vesti iz fudbala su prilično nesvakidašnje. Bosna i Hercegovina se tu našla u centru pažnje. I rat kojim je rasparčana Jugoslavija, a u kojoj je srpskim vojnim snagama na teritoriji BiH rukovodio general Ratko Mladić.
24. 03. 2026. u 17:05
ZAPAD SE NERVIRA! Cela Rusija slavi, ovo je čekala godinama!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
24. 03. 2026. u 13:15
Komentari (0)