ĐIRONU (NE)BRINE SLABA FORMA U GOSTIMA: Valjadolid je u slobodnom padu
Valjadolid je već ispao iz lige i nalazi se u slobodnom padu.
Foto: Profimedia
Poraz od Majorke u prošlom kolu (1:2) bio im je deveti uzastopni, a u poslednjih 16 mečeva u La Ligi ne znaju za pobedu (1 remi, 15 poraza).
Iako su većinu bodova osvojili kod kuće i imaju pozitivan skor protiv Đirone na svom terenu (8 pobeda, 2 remija), trenutna forma je toliko loša da je teško verovati u preokret.
Đirona još nije zvanično obezbedila opstanak, ali sa velikom bodovnom prednošću i tri kola do kraja, na korak su od cilja. Igraće bez trenera Mičela, koji je hospitalizovan, ali čak i sa pomoćnikom na klupi, deluju mnogo organizovanije i motivisanije od domaćina.
Problem je slaba forma u gostima – bez pobede u poslednjih sedam (2 remija, 5 poraza), ali sada imaju pravog rivala za prekid loše serije.
Kvalitet, motivacija i forma su na strani gostiju, a ako negde Đirona može da prekine crnu seriju u gostima, onda je to upravo protiv ovako potonulog Valjadolida.
NAŠ TIP: 2 (kvota 1,65)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)