DOMAĆINU DOSTA REMIJA: "Ovnovima" protiv "zelenih" pobeda imperativ

Н.П.

17. 12. 2022. u 12:42

TIM Derbi kauntija dočekuje Forest grin u meču 22. kola engleske Lige 1.

ДОМАЋИНУ ДОСТА РЕМИЈА: Овновима против зелених победа императив

Foto: EPA-EFE/PETER POWELL

Izabranici Pola Vorna su vezali tri uzastopna remija u prvenstvu. Poslednji proteklog vikenda na gostovanju Bartonu 1:1. Fudbaleri Derbi kauntija trenutno zauzimaju 7. mesto na tabeli sa 31 bodom i ostvarenom gol-razlikom 24:17.

Ekipa Forest grina ulazi u susret u dobroj formi. "Zeleni" su ostvarili dve vezane pobede u šampionatu protiv Kembridž junajteda 2:1, i Čeltnama minimalnim rezultatom. Međutim pozitivan niz nije pomogao gostima da pobegnu iz zone ispadanja. Tim Ijana Berčnola se nalazi na 21. poziciji Lige 1, uz dvadeset sakupljenih bodova.

U minulom međusobnom duelu između dva kluba koji je odigran još 2009. godine domaćin je slavio u pravoj goleadi rezultatom 4:3. Fudbaleri Derbija pred svojim navijačima žele da prekinu seriju remija, i očekujemo da u današnjem okršaju na "Prajd parku" osvoje sva tri boda.


NAŠ PREDLOG: 1 (kvota 1,45)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka