PARTIZANOVAC NA VRUĆEM TERENU U LARNAKI: Domaćin u seriji od pet vezanih pobeda
EKIPA AEK-a sastaje se sa Omonijom u utakmici 15. kola kiparske Prve divizije.
FOTO: Profimedia
Četa Janika Ferere ulazi u susret posle dva vezana trijumfa u šampionatu, a da nije primila gol. Ekipa Omonije, čiji je stub odbrane bivši fudbaler Partizana Nemanja Miletić, bila je bolja od Karmiotise 4:0, i Hlorake 1:0. Popularni "kraljevi" su trenutno šestoplasirani tim na tabeli sa 22 osvojena boda.
Fudbaleri AEK-a su u strašnoj formi, pobedili su u svakom od prethodnih pet mečeva u šampionatu. Poslednji put u prošlom kolu na gostovanju Doksi minimalnim rezultatom. Klub iz Larnake posle sjajnih partija se popeo na treće mesto Prve divizije uz 31 sakupljeni bod, samo dva manje od lidera Apoela.
U minulom međusobnom duelu između dva kluba Omonija je bila bolja od AEK-a u Nikoziji rezultatom 3:2. U večerašnjem okršaju u Larnaki izrazitog favorita nema, tako da predlažemo da pokušate sa kombinacijom golova jer ih mi svakako očekujemo.
Preporučujemo
"BELI VITEZOVI" OSVAJAJU KAIRO: Aktuelni šampion bez poraza od početka sezone!
16. 12. 2022. u 09:30
Dosad nezabeleženo! Grci masovno počeli da pišu na srpskom jeziku! (FOTO)
Najnovije vesti iz Grčke verovatno iznenađuju i same Grke. Srbija je deo te priče.
29. 04. 2026. u 12:21
Rasulo u Koloradu! Navijači Denvera gledaju i ne veruju, a Nikola Jokić...
Iako su u zaostatku u plej-of seriji (2:3) Denver ima lepe šanse da prođe dalje...
29. 04. 2026. u 06:30
Ceo svet u neverici! Novak Đoković povukao neočekivan potez pred Rolan Garos
MAŠINA se konačno upalila!
29. 04. 2026. u 08:21
Komentari (0)