MALI GRADSKI DERBI U PRESTONICI: Pirlo sprema zamku za "bikove"
EKIPA Karagumruka dočekuje Istanbul u poslednjoj utakmici 8. kola turske Super lige.
Profimedia
Domaćin ulazi u susret nakon tri vezana remija u šampionatu, poslednji na gostovanju Bašakšehiru (0:0). Puleni Andreje Pirla nalaze se na 13. poziciji na tabeli sa šest bodova, jedan više od večerašnjeg protivnika koji zauzima 15. mesto u Super ligi. Fudbaleri Istanbula su neporaženi na prethodna tri meča u prvenstvu. U prošlom kolu popularni "bikovi" su remizirali sa Bešiktašem na domaćem terenu rezultatom 2:2.
NAŠ PREDLOG: GG (kvota 1,75)
Preporučujemo
"LISICE" SU GLADNE: "Šumari" mogu biti idealna večera za nekadašnjeg šampiona
03. 10. 2022. u 12:53 >> 12:53
NOVAK ĐOKOVIĆ SE NALjUTIO: Povukao ovaj potez
POSLE popraza u finalu Australijan opena, a onda i odlaska sa suprugom Jelenom na Zimske olimpijske igre u Italiju Novak Đoković je ozbiljno tenis stavio u drugi plan. Ali, sada se "belom sportu" vraća.
18. 02. 2026. u 20:26
CEO SVET GLEDA I PLAČE: Rodila je decu sa posebnim potrebama i sa 41 godinom došla na Olimpijske igre. A tamo... (VIDEO)
Najnovije vesti iz sporta su takve da su pre podsetnik na snagu ljubavi, nego na priču o rezultatu.
19. 02. 2026. u 17:30
RUSIJA JE ZGROŽENA: Skandal! Ove tri užasne stvari su uradili njenoj zvezdi na Zimskim olimpijskim igrama!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026, a tamo je jedan Rus doživeo istinski šok.
18. 02. 2026. u 15:20
Komentari (0)