PREMIJER LIGA EGIPTA: Budućnost nastavlja sa dobrim partijama
EKIPA Fjučura ugostiće Al Itihad u okviru 19. kola nacionalnog šampionata
Foto: Profimedia
Fjučur, odnosno Budućnost ako prevedemo ime kluba sa engleskog na srpski jezik, apsolutni je hit egipatskog šampionata ove sezone.
Tokom leta su stigla i neka zanimljiva pojačanja, poput dugogodišnjeg veziste Ludogoreca i reprezentacije Madagaskara Anisea Andrianantenaine. Budućnost iz Kaira igra sjajno u svojoj debitantskoj sezoni u eliti, trenutno je peta na tabeli.
Vezao je Fjučur četiri trijumfa u prvenstvu, savladao je između ostalih u tom nizu i Smuhu (4:0), ali je onda iznenađujuće poražen od Farka. Zamalek, Piramids i Al Ahli su realno nedostižni, a i ovo je sjajan rezultat za novajliju.
Što se Al Itihada tiče, klub iz Aleksandrije se nalazi na 13. poziciji sa 19 bodova. U prošlom kolu su na svom terenu doživeli debakl od Smuhe, rezultat je bio 2:5.
Nema sumnje da je domaćin veliki favorit, pravo iznenađenje bi bilo sve sem trijumfa Fjučura.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,85)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ZVEZDAŠ SAM OD MALENA, ZATO SAM ODBIO PARTIZAN" Reprezentativac Srbije Nikola Jović otkrio da je imao ponude i crveno i crno-belih
Srpski reprezentativac Nikola Jović otkrio je da je imao ponude i Zvezde i Partizana.
29. 06. 2026. u 12:06
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
JEDNA SELEKCIJA JE DOŽIVELA ŠOK: Za ove reprezentacije je završen Mundijal! Oni pakuju kofere sa SP!
Već je poznato nekoliko nacionalnih timova koji neće proći u drugu fazu takmičenja.
24. 06. 2026. u 08:13
Komentari (0)