POČELA ISPLATA IZ BUDŽETA Jednokratna pomoć za nabavku udžbenika u Leskovcu
RODITELjI đaka prvaka u Leskovcu dobiće iz gradskog budžeta po šest hiljada dinara na ime jednokratne pomoći za nabavku udžbenika.
Foto: I.M.
Već je isplaćena trećina od šest miliona dinara, koliko je planirano za ove namene, a sredstva je dobilo 350 učenika iz 13 osnovnih škola. Kako je saopšteno, preostali đaci prvaci, čiji su roditelji podneli zahtev za jednokratnu pomoć, novac će dobiti nakon što njihove škole, nadležnom odeljenju gradske uprave, budu dostavile neophodnu dokumentaciju.
Preporučujemo
KREATIVNOST NAJMLAĐIH Raspisan konkurs za Festival scenskih minijatura
20. 10. 2020. u 12:57
PROMOCIJA U LESKOVCU: Gostuje prošlogodišnji dobitnik NIN-ove nagrade
20. 10. 2020. u 12:56
MEDALjE, POHVALE I NOVČANI IZNOS: Oktobarske nagrade u gradu na Veternici
12. 10. 2020. u 07:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)