KOVID-19 I DALJE PRETI: U Kraljevu petoro novoobolelih
OD ukupno 81 testiranog uzoraka brisa sa teritorije Kraljeva u Direkciji za nacionalne referentne laboratorije Batajnica, pet je pozitivno na kovid-19, dok je za osam zatraženo ponovno uzorkovanje.
Foto: Goran Šljivić
Ovo je u nedelju po podne saopštio gradski Krizni štab na osnovu informacija iz ovdašnjeg Zavoda za javno zdravlje.
Na teritoriji grada na Ibru od početka epidemije zvanično je potvrđeno 1.369 slučajeva infekcije, od kojih 1.317 od 17. juna i drugog naleta korona virusa.
Preporučujemo
RANO ZA OPUŠTANjE: Na teritoriji Kraljeva potvrđena dva nova slučaja infekcije
21. 08. 2020. u 18:13
PREMINUO JEDAN PACIJENT: U bolnici u Kraljevu od korone se leči 14 osoba
21. 08. 2020. u 15:07
PREMINUO JEDAN PACIJENT: Epidemiološka situacija u kraljevačkoj bolnici
21. 08. 2020. u 15:31
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)