RADOVI KOD VRANJA: U subotu isključenje struje u više sela
Ogranak Elektrodistribucije Vranje zbog planiranih radova na elektroenergetskim objektima radi unapređenja kvaliteta napajanja električnom energijom, najavio je da će u subotu 21. juna bez električne energije biti korisnici na više lokacija.
Foto AP
Radovi će se odvijati u selu Ristovac, a povremeni prekidi će se dešavati i u okolnim selima Vrtogoš, Davidovac, Rataje, Žapsko, Ristovac, Buštranje, Klinovac, Klenike.
Isključenje će biti u periodu od 07.00 do 11.00 časova.
Iz Elektrodistribucije Srbije d.o.o. Beograd poručuju da je najveći deo radova organizovan bez isključenja korisnika, ali da neke aktivnosti nije moguće sprovesti bez obustave napajanja.
Građani se podsećaju da tokom trajanja radova isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova, radovi će biti odloženi za drugi termin, o čemu će korisnici biti na vreme obavešteni.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)