PARAĆINSKE KENDOKE U PUNOJ FORMI: Pet medalja sa takmičenja u Šapcu
PARAĆINSKI kendo-klub „Katori“ i dalje žanje medalje, a nova odličja osvojili su na poslednjem 21. takmienju "Satoru Kurokawa", održanom početkom sedmice u Šapcu.
Foto: Fejsbuk/Katori kendo Paraćin
Ekipno, tim SK „Katori“ u sastavu: Veljko Karić, Luka Ilić i Mila Jovović osvojili su pobednički pehar, odnosno prvo mesto i zlatnu medalju, a ukupno su ih osvojili pet.
Kako je obelodanio ovaj vrsni paraćinski klub, Đorđe Stojanović bio je najbolji u kategoriji pionira, junior Miloš Petrović osvojio je bronzu u svojoj konkurenciji, kao i seniorka Marija Jovović, dok je Mila Jovović u istoj kategoriji zavredela srebrno odličje.
Preporučujemo
NAJBOLjI SPORTISTI VAZDUHOPLOVCI: „Zlatni orao“ ponovo Kristini Čipčić i Ivanu Pavlovu
20. 03. 2026. u 19:24
OPREZ, FARBAJU PEŠAČKE PRELAZE: U Vršcu počela obnova saobraćajne signalizacije
20. 03. 2026. u 16:35
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)