UKRASI "DOBILI NOGE": Novogodišnja jelka u centru Požarevca ostaje bez dekoracije
Novogodišnja jelka u centru Požarevca postavljena je i okićena još početkom decembra.
D. Novković
Međutim, nakon samo nekoliko dana, sa njenog donjeg, najlakše dostupnog dela, počeli su da nestaju lampioni. Vremenom, to je sve više uzelo maha, pa je danas sasvim primetno da nedostaje priličan broj ukrasa.
Preporučujemo
FILMOVI ANIMATORA IZ ZEMLjE I SVETA: Večernje projekcije animiranog filma u ŠAF-u
06. 07. 2026. u 15:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)