ENERGETSKA SANACIJA: Opština Golubac dodeljuje 1,7 miliona dinara

Dušanka Novković

23. 09. 2024. u 10:20

GOLUBAC – Opština Golubac raspisala je javni konkurs za unapređenje energetske efikasnosti u stanovima i kućama za 2024. godinu.

ЕНЕРГЕТСКА САНАЦИЈА: Општина Голубац додељује 1,7 милиона динара

D. Novković

Za te namene, u saradnji sa državom, obezbeđeno je ukupno 1.666.667 dinara. Građani kojima se zahtevi odobre, bespovratna sredstva treba da utroše za zamenu stolarije, ugradnju toplotnih pumpi i postavljanje termoizolacije. Konkurs će biti otvoren do utroška planiranih sredstava, a najkasnije do 31. decembra ove godine.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena