PRVA NOĆ NA EGZITU PROTEKLA MIRNO ZA LEKARE: Pomoć tražile četiri osobe zbog stomačnih tegoba
PRVA noć Egzita na Petrovaradinskoj tvrđavi, protekla je mirno i lekarske ekipe Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, koje su raspoređene na nekoliko punktova nisu imale posla.
D. Novković
Kako je za "Novosti" rekla dr Nikolina Marić iz Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, zbrinuli su četiri pacijenta, odnosno posetioca koji su se javili uglavnom zbog stomačnih tegoba.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DAJE I GRAD: Loznica dobila 500.000 dinara za „Miholjske susrete sela“ u Lešnici
14. 07. 2026. u 18:51
MURAL DUG 17 METARA: Vrtić „Kolibri“ u Vršcu ukrašen prepoznatljivim motivima grada
14. 07. 2026. u 17:41
SREMSKI KARLOVCI DOBIJAJU NOVO RUHO: Potpisani ugovori o novoj etapi obnove i razvoja
14. 07. 2026. u 14:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)