ĐACI KAO RATARI: Napreduje mini-voćnjak u školskom dvorištu
Svi koji prolaze pored Osnovne škole „Kralj Aleksandar Prvi“ u Požarevcu, mogu da vide negovani mini-voćnjak u školskom dvorištu.
D.N.
On je zasađen u aprilu 2021. godine, u okviru aktivnosti učeničkih zadruga, kada su osnovcima pomogli stariji drugovi iz Poljoprivredne škole sa domom učenika „Sonja Marinković“. Njihovom zajedničkom akcijom tada su zasađene 22 sadnice trešnje i 11 sadnica jabuke. Inače, u dvorištu ove škole voćnjak je postojao i 1939. godine.
Preporučujemo
MIRIS ŠTRUDLE MAMIO GOSTE: Novogodišnji noćni bazar u Opovu okupio meštane cele opštine
28. 12. 2025. u 23:20
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (0)