RADOVI NA MREŽI U PARAĆINU: Dva sela i deo Paraćina sutra bez struje
PREMA najavi iz Elektrodistribucije, zbog planiranih radova na delu elektro-mreže pojedini delovi opštine Paraćin ostajaće u ponedeljak, 29. aprila, tokom dana bez redovne isporuke električne energije.
Foto: Z. Rašić
Od osam sati biće isključen deo sela Busilovac, a od 11 isto treba da očekuju potrošači u delovima gradskih ulica Cara Dušana, Matije Gupca, Cerske i Gloždačkog venca.
Istog dana od 11 sati struja će biti izvesno vreme isključena korisnicima u ulicama Ivana Gorana Kovačića, Vojvode Putnika, Tesline, te u delu Ulice Bore Stankovića.
Od 10 sati sutra struje jedan sat neće biti u delu Industrijske zone, a od 12.30 sati električnu energiju neće imati deo sela Raševica.
Preporučujemo
NAJBOLjI SPORTISTI VAZDUHOPLOVCI: „Zlatni orao“ ponovo Kristini Čipčić i Ivanu Pavlovu
20. 03. 2026. u 19:24
OPREZ, FARBAJU PEŠAČKE PRELAZE: U Vršcu počela obnova saobraćajne signalizacije
20. 03. 2026. u 16:35
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)