U SREDU ISKLJUČENJA STRUJE: Radovi u Novom Sadu, Budisavi i Kaću
ZBOG radova Elektrodistribucije Novi Sad, u sredu, 28. februara, od 8 do 13 časova, neće biti struje u pojedinim ulicama u tom gradu.
S.B.
Sa napajanja električnom energijom u tom intervalu biće isključeni objekti i ulicama Miće Popovića, Slobodana Selenića, Vase Jagazovića, Dragoslava Srejovića, Milivoja Živanovića, Mije Aleksića, Rivičkoj kao i Somborska rampa i Veternička rampa.
U Budisavi od 9.15 do 10.15 neće biti struje u ulici Petefi Šandora i Kaćkoj.
U Kaću, neće biti struje u Zdravka Čelara, Nikole Tesle, Svetosavskoj i Partizanskoj od 10.45 do 11.45 časova.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)