AKCIJA OPŠTINE VELIKO GRADIŠTE: Sutra podela besplatnih sadnica za građane

Opština Veliko Gradište i ove godine dodeljuje sadni materijal za ozelenjavanje dvorišta, sa ciljem promocije ekoloških navika i povećanja zelenila u naseljima.

АКЦИЈА ОПШТИНЕ ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ: Сутра подела бесплатних садница за грађане

OU V. Gradište

Ovog puta obezbeđeno je 100 mladih sadnica kavkaskih jela, 100 sadnica javora mleča i 300 sadnica ruža. Građani svoju sadnicu mogu preuzeti u četvrtak, 30. novembra, u periodu od 11 do 13 sati, u gradskom parku u Velikom Gradištu.

U slučaju kiše, podela će biti odložena za naredni dan u istom terminu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom