BEZ NAPONA U MREŽI: Stiglo obaveštenje ko sutra i u ponedeljak u Paraćinu neće imati struju
NEMA prekida radova na elektromreži na teritoriji paraćinske opštine jer gotovo svakodnevno iz nadležne Elektrodistribucije stižu vesti o planskim isključenjima.
Foto: Z. Rašić
U subotu će tri sata bez struje tokom prepodneva ostati domaćinstva u Ulici vojvode Mišića u okolini vrtića „Guliver“.
U ponedeljak u istoj situaciji od devet sati biće potrošači u delu Ulice cara Dušana, Miloša Crnjanskog, kao i u ulici Gloždački venac.
Preporučujemo
PARAĆINCI POZVANI NA DRUŽENjE NA GRZI: U nedelju "Sremušijada" u organizaciji "Javorka"
23. 03. 2023. u 17:21
ATRAKCIJA U CENTRU PARAĆINA: Džinovski kran spustio drugi pešački most
23. 03. 2023. u 17:09
MIR VEĆ U MARTU, UKRAJINA IDE NA IZBORE I REFERENDUM? Rojters ekskluzivno objavio detalje mirovnog sporazuma, ali jedna stvar koči sve
AMERIČKI i ukrajinski pregovarači razgovarali su o ambicioznom cilju da Rusija i Ukrajina postignu mirovni sporazum do marta, iako je taj rok verovatno nerealan zbog nedostatka dogovora o ključnom pitanju teritorije, prema rečima tri izvora upoznata sa razgovorima, ekskluzivno je objavio Rojters.
06. 02. 2026. u 22:55
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)