NOVOSADSKI POLUMARATON STARTUJE 26. MARTA : Danas održan sastanak organizatora manifestacije
NOVOSADSKI polumaraton, 30. po redu,biće održan u nedelju, 26. marta, a start glavne trke je na Trgu slobode u 11 časova.
Pres služba grada
To je potvrđeno danas na sastanku Organizacionog odbora tradicionalne sportske manifestacije, u čijoj organizaciji učestvuju predstavnici gradskih službi, preduzeća i ustanova.
Jelena Marinković Radomirović, predsednica Skupštine Grada Novog Sada i predsednica Organizacionog odbora 30. Novosadskog polumaratona, zahvalila se gradskim ustanovama i preduzećima, kao i drugim učesnicima u organizaciji trka predstojeće sportske manifestacije, poručivši da pripreme za jubilarni polumaraton teku po planu. Sastanku je prisustvovala i Aranka Binder, podsekretarka Pokrajinskog sekretara za sport i omladinu.
Pored glavne trke od 21,1 kilometar, takmičari i rekreativci imaće na raspolaganju i trke od 10, odnosno pet kilometara, samostalno ili štafetno.
Milan Dolga, direktor Izvršnog odobora Novosadskog polumaratona, upoznao je prisutne sa trasom staze i istakao da je prijavljivanje za trke 30. Novosadskog polumaratona u toku, te da je već prijavljeno više od hiljadu učesnica i učesnika a da se očekuje i veliki broj mladih. Među prijavljenima je i više od 150 stranih takmičara.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POČELI RADOVI NA KOLOVOZU U VETERNIKU I BEGEČU: Zatvara se saobraćaj u nekoliko ulica
16. 03. 2023. u 14:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)