UREDILI PROSTOR ZA OKUPLJANJE: Opremili prostorije za okupljanje u Rekovcu (FOTO)
JOŠ jedan primer da zajedničkim snagama može da se uradi mnogo toga, predstavljaju meštani sela Cikot.
Foto:SO Rekovac
Oni su, ujedinjenim snagama sa opštinom Rekovac, uredila dve prostorije koje će koristiti svi stanovnici ovogo sela. U njima će moći da se okupljaju mladi, lovačka sekcija i stariji meštani Cikota.
Foto:SO Rekovac
Foto:SO Rekovac
Foto:SO Rekovac
- Uradili smo stolariju, podove i zidove, kupili šporet, stolove i klupe. Dve uređene prostorije će mnogo značiti svim stanovnicima Cikota, jer će sada imati uređen prostor gde će provoditi zajedničko vreme. Ovo neće biti poslednja zajednička akcija opštine i meštana nekog sela – kaže Aleksandar Đorđević, predsednik opštine Rekovac.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ČEŠKO NASLEĐE UNESKA: Izložba zaštićene svetske baštine u Domu vojske u Vršcu
15. 07. 2026. u 16:38
MINISTARSTVO ZA BRIGU O SELU OBEZBEDILO NOVAC: Miholjski susreti sela u Poljanici
15. 07. 2026. u 15:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)