OZELENJAVANJE PARAĆINA: Posađene sadnice crvenog hrasta (FOTO)
NA KARAĐORĐEVOM brdu iznad Paraćina u akciji ozelenjavanja danas je posađen deo od velike količine sadnica koja je donirana opštini Paraćin.
Foto: Opština Paraćin
U pitanju je 4.000 sadnica crvenog hrasta dobijenih od NVO „Zeleni razvojni centar“ koja realizuje projekat pošumljavanja i ozelenjavanja većeg broja zainteresovanih opština u Srbiji.
Naziv akcije je "Posadi svoj hlad", dok je donator kompanija koja organizuje ATP turnir „Serbia open“.
Foto: Opština Paraćin
Sadnja će biti nastavljena sve dok ima crvenog hrasta, a u opštini Paraćin očekuju i dodatne količine sadnica.
Preporučujemo
“POSADI SVOJ HLAD“ U PARAĆINU: Stiglo 4000 sadnica crvenog hrasta (FOTO)
23. 12. 2022. u 18:09
RADIONICA „MIŠA I MAŠA“: Paraćinski Crveni krst edukuje decu u vrtićima (FOTO)
27. 12. 2022. u 20:45
ODRŽANA TRI PRAZNIČNA KONCERTA: Razigrali se KUD-ovi paraćinskih sela (FOTO)
26. 12. 2022. u 22:19
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)