OTKAZAN KONCERT U PARAĆINU: Zbog pogoršanja epidemije dočeka srpske Nove godine na trgu neće biti
DOM omladine „Paraćin“ otkazao je koncert koji je trebalo da se održi večeras na platou u centru grada povodom dočeka srpske Nove godine.
Foto: Z. Rašić
Kako su javnost putem društvenih mreža obavestili iz ove ustanove, razlog je pogoršanje epidemiološke situacije i sve veći broj zaraženih virusom korona kako u Paraćinu, tako i u čitavoj Srbiji.
Od koncerta se odustalo nakon konsultacija sa opštinskim Kriznim štabom iako je Dom omladine imao zaista veliku volju da večeras za mlade i sve ostale građane priredi muzički spektakl.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)