KORONA U JABLANIČKOM OKRUGU: Registrovano 63 nova slučaja virusa
NA području Jablaničkog okruga, u poslednja 24 časa, registrovane su još 63 osobe koje su inficirane virusom korona i to među 255 rezultata koja su u poslednja 24 časa stigla u leskovački Zavod za javno zdravlje.
Foto: I. M.
Od ovog broja u Leskovcu je testirano 145, a pozitivna je čak 41 osoba. To je tri i po puta više u odnosu na dan ranije kada je u gradu na Veternici registrovano 12 zaraženih među uzorcima 181 osobe, dok je u celom Jablaničkom okrugu otkriveno ukupno 27 slučajeva zaraze, a testirano je 318 pacijenata.
Prema informacijama leskovačkog Zavoda za javno zdravlje(ZZJZ), u poslednja 24 časa, infekcija opakim virusom potvrđena je i kod 10 osoba iz Bojnika. Vlasotince ima sedam, Lebane tri, a Medveđa dva novoobolela.
Strukturu novozaraženih čine 24 zaposlene i 19 nezaposlenih osoba, 12 penzionera, četiri deteta, tri učenika i jedan student, a trenutno se čeka na rezultate još 12 uzorkovanih pacijenata.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOG KON: Treća doza vakcine daće rezultate, izraelski primer to pokazuje
24. 08. 2021. u 18:59
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)